Pistole samonabíjecí AREX ZERO 2 Compact OR 9mm Luger

Kód: AREX602633
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Arex
–0 %
Arex Zero2 S OR
–0 % 21 090 Kč / ks 17 429,75 Kč bez DPH 21 090 Kč / 1 ks
Skladem (1 ks)

Samonabíjecí pistole s vnějším kohoutem AREX ZERO 2 Compact OR (Optics Ready) s přípravou na kolimátor a sportovní spouští. Od svého předchůdce se liší vylepšenými ergonomickými vlastnostmi. Užší rukojeť se zvýrazněnou texturou a vyměnitelnými střenkami zaručuje pevný úchop v jakékoliv situaci. Upgradu se se dočkalo i tlačítko pro vypouštění zásobníku. Spoušť DA/SA má plynulý chod a krátký reset. Destičky pro montáž kolimátoru jsou součástí balení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Parametry produktu

Ráže: 9 mm luger (9x19)
Kapacita zásobníku: 15/17 ran
Délka hlavně: 98 mm
Délka: 188 mm
Šířka: 37 mm
Výška: 133 mm
Váha se zásobníkem: 796 g

 

Nová generace samonabíjecí pistole s vnějším kohoutem AREX ZERO 2 Compact OR (Optics Ready) s přípravou na kolimátor a sportovní spouští. Destičky pro montáž kolimátoru jsou součástí balení.

K úpravám došlo zejména v oblasti ergonomie, kdy rukojeť je užší se zvýrazněnou texturou a vyměnitelné střenky pokrývají celou hřbetní část. Upgradu a úpravy polohy se dočkalo i tlačítko pro vypouštění zásobníku.

Spoušť DA/SA má plynulý chod a krátký reset. Pistole má rám ze slitiny hliníku, prodloužený Picatinny rail, zásobník na 17 ran, oboustranné vypouštění zásobníku i oboustrannou manuální pojistku. Záchyt závěru slouží zároveň jako vypouštěcí páka kohoutu. Na horní hraně závěru je umístěn výstražník náboje v komoře.

Pistole AREX jsou známé svou vysokou odolností a splňují i náročné požadavky ozbrojených složek. AREX ZERO 2 není výjimkou. Podívejte se, jak si jeho předchůdce poradil s nemilosrdným Torture testem. Nejzajímavější část je v čase 5:05 - 12:18, kdy ZERO 1 projde všemi částmi testu bez problému, zatímco SIG se zasekne už na hlíně.

Hlavní výhody

  • Vylepšené ergonomické vlastnosti
  • Verze Optics Ready s přípravou na kolimátor
  • Oboustranné ovládací prvky
  • Vysoká odolnost

Obsah balení

  • Pistole
  • 2x zásobník
  • 6x montážní destička pod kolimátor (různé typy)
  • Sada čištění
  • Kufřík

Doplňkové parametry

Kategorie: Pistole Arex
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.8 kg