Pistole samonabíjecí AREX Delta M OR, CZECH EDITION

Kód: AREX602403CZE-RH
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Arex
14 690 Kč / ks 12 140,50 Kč bez DPH 14 690 Kč / 1 ks
Skladem (1 ks)

Limitovaná edice

Samonabíjecí pistole AREX Delta M OR v patriot kabátu.

S pistolí se dodává kydexové pouzdro FROGY od české firmy RH Holsters a 1 školní náboj. Závěr, pouzdro i přepravní kufřík zdobí stylizovaný dvouocasý lev.

Detailní informace

Detailní popis produktu

AREX Delta M je kompaktní pistole vhodná pro každodenní nošení. Modifikovaný Striker Fired mechanismus využívá prvky dvojčinné spouště s přímoběžným částečně nataženým úderníkem. Tento mechanismus je bezpečnější než jednočinné spouště a zachovává si plynulý chod spouště a krátký reset.

Na horní straně závěru je vygravírovaný dvouocasý lev. Závěr je žebrovaný v přední i zadní části, záchyt závěru je oboustranný a tlačítko vypouštění zásobníku lze namontovat na levou i pravou stranu rukojeti. Provedení OR (Optics Ready) umožňuje uchycení kolimátoru a dodává se s 5 montážními destičkami pro různé typy zaměřovačů.

Standardní bezpečnostní prvky jako pojistka spouště, blokace úderníku a pádová pojistka jsou samozřejmostí, Delta Gen. 2 je k tomu vybavena také výstražníkem náboje v komoře na horní hraně závěru a indikátorem natažení, viditelným na čele závěru. 

Vnější OWB pouzdro FROGY (Outside the Waistband) od českého výrobce RH Holsters umožňuje nastavení svoru a sklonu a velice dobře se z něj tasí. Je vyrobeno z 2,5 mm silného kydexu, který se vyznačuje mimořádnou odolností. Nechybí ani integrovaný přítlačný prvek pro lepší skrytí zbraně a pohodlnější nošení. Rychlonasazovací poutka Speedloops stačí jednoduše nacvaknout seshora na opasek.

Pistole se dodává v plastovém přepravním kufříku ozdobeném českým lvem a součástí balení je i 1 školní náboj v ráži 9 mm Luger.

Obsah balení

  • Pistole s vygravírovaným českým lvem
  • Kydexové OWB pouzdro RH Holsters FROGY s českým lvem
  • 1x školní náboj 9 mm Luger
  • Plastové pouzdro s dvouocasým lvem
  • 2x zásobník (na 15 a 17 ran)
  • Sada čištění
  • 3x náhradní hřbety rukojeti
  • 5x destička pro montáž kolimátoru

    Montážní destičky u variant OR pro konkrétní typy kolimátorů (všechny jsou součástí balení):

Doplňkové parametry

Kategorie: Pistole Arex
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.614 kg