Prodloužená weaver lišta Recknagel ZKK 600, CZ 550, 557

Kód: 880049
Neohodnoceno
Značka: Recknagel
1 990 Kč / ks 1 644,63 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Základní specifikace Prodloužená weaver - picantinny lišta Recknagel CZ 550, 557

  • Celková délka 200 mm
  • BH: 12 mm
  • Prodloužení od zadního kamene 66 mm
  • materiál - velice pevná a tvrdá slitina AL

Detailní informace

Detailní popis produktu

Detailní popis Prodloužená weaver - picantinny lišta Recknagel CZ 550, 557

Weaver lišta - kulovnice CZ550, CZ557

Speciální  weaver lišta na kulovnici CZ550, 557 je určena pro noční vidění a umožňuje posunout přístroj až o 66 mm dozadu je vyrobena firmou Recknagel pro firmu Esako. Lišta se přidělává pomocí čtyř vysocepevnostních šroubů. Montáž weaver je vyrobena ze vysocepevnostní a tvrdé AL slitiny. Zadní část je zesílena.

Weaver lišta - nízké uložení

Díky vysokopevnostní slitině Al má lišta nízkou hmotnost, ale zároveň malé BH, pouze 12 mm. To umožňuje umístit noční vidění v minimální výšce nad hlaveň zbraně a zmenšit převýšení střelby na rozdílné vzdálenosti.

Weaver lišta

Označení Weaver specifikuje výrobce lišty, který vyrábí rozměrově stejnou lištu jako je lišta Picantinny ve snaze proniknout do armády. Weaver lišta je je jakýsi modul realizovaný podle standardu MIL-STD 1913, jehož vrchní část obsahuje horní, levou a pravou lištu, dolní část obsahuje pouze spodní lištu. Weaver lišta má rozhraní pro upevnění dalších doplňků jako svítilna, laser, rukojeť, optický zaměřovač atd. 

Lišta Picatinny

Montážní lišta Picatinny (nebo také MIL-STD 1913) je vyráběna podle amerického vojenského standardu, který byl později převzat i NATO. Název Picatinny má proto, že je dílem výzkumného centra americké armády Picatinny Arsenal z New Jersey. 

Obsah balení

  •  Weaver lišta
  • Spojovací materiál
  • Imbus klíč

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…