Samonabíjecí puška Daniel Defense DDM4 V4 S 11,5", 223 REM

Kód: DDM4V4S
Neohodnoceno
57 000 Kč / ks 47 107,44 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Samonabíjecí puška Daniel Defense M4 V4 S s 11,5" dlouhou hlavní. Hlavně prošly testem HP ( High Pressure ) a MPI ( Magnetic Particle Inspection ). Hlaveň je osazena kompenzátorem Daniel Defence Flash Suppressor, 17-4 PH z nerezové oceli s nitridovou povrchovou úpravou. Vysoce spolehlivá, neskutečně kvalitní a především kompaktní SBR karabina Daniel Defense M4 V4 S v ráži .223 Rem potěší nejen ozbrojené složky. Puška má 11,5" dlouhou hlaveň, taktickou rukojeť a předpažbí s picatinny lištami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Puška stylu AR-15 Daniel Defense M4 V4 S byla vyrobena pro ty, co od své zbraně požadují především nízkou hmotnost, vysokou spolehlivost a dlouhou životnost. Zbraň má stejně jako jiná DDčka skvělou hlaveň kovanou za studena, GRIP-N-RIP táhlo závěru, závit na ústí pro montáž úsťových zařízení a mnoho dalšího.

 

HLAVNÍ KONSTRUKČNÍ PRVKY

Fosfátovaná freefloat hlaveň s profilem Government z Cr-Mo-V oceli je za studena kovaná a díky tomu je velice přesná a odolná, stoupání drážek v chromovaném vývrtu je 1:7. Hlaveň úspěšně prošla MPI testem, což střelci dává jistotu výjimečné přesnosti i po několika tisících vystřelených ran. Ústí hlavně je osazeno nerezovým nitridovaným tlumičem záblesku 17-4 PH Daniel Defense. Ten je našroubován na 1/2x28 TPI (threads per inch) závitu.

Zbraň funguje na principu odběru prachových plynů, které působí přímo na závěr zbraně. Fosfátovaný gas block je vyroben CNC obráběním dle nejnáročnějších požadavků z 4140 kalené oceli. Nosič závorníku vychází ze standardů M16 a prošel MP testem. Pro prvotní natažení slouží oboustranné táhlo závěru GRIP-N-RIP

 7075-T6 hliníkový upper i lower jsou precizně obráběny na CNC. U loweru najdeme rozšířenou zásobníkovou šachtu, QD očko, na který je možné připnout popruh a oboustrannou pojistku.

Eloxované předpažbí Daniel Defense DDM4 Rail 10.0 se čtyřmi Picatinny lištami délky 10" je vyrobeno z extrémně lehkého hliníku 6061-T6. Spodní rail je již z výroby osazen pogumovanou taktickou rukojetí vyplněnou skelnými vlákny. Na ostatní lišty je možná dodatečná montáž široké škály příslušenství dle individuálních preferencí. Raily jsou navíc chráněny nízkoprofilovými kryty ze santoprenu, který je odolný do 150 °C. 

Ergonomicky tvarovaný pistolový grip i šestipolohová pažba jsou vyrobeny z polymeru, který je vyplněný skelnými vlákny. 

Zbraň je dodávána bez mířidel.

Výrobce Daniel Defense
Ráže: .223 REM
Délka hlavně: 11,5"
Hmotnost: 2,65 kg
Stoupání drážek: 1:7
Celková délka: 705/795 mm
Závit: 1 / 2 x 28 TPI

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostaní značky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 100 kg