Broková kozlice Beretta 692 Black edition 12GA carbon Trap

Kód: 692BLACTRABFAST
Neohodnoceno
Značka: Beretta
–37 % 79 000 Kč / ks 65 289,26 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Výprodej - poslední kus

Sportovní broková kozlice Beretta 692 Black Trap  s carbonovou šínou

se řadí mezi model 690 a špičkový model DT11. Italská značka při jejím vývoji pracovala s připomínkami sportovních střelců ve snaze vytvořit dokonalou sportovní zbraň.

foto ilustrativní

Detailní informace

délka hlavně: 76cm, pažba: stavitelná s lícnicí, sport: Trap
Vyprodáno | 692BLACTRABFAST
79 000 Kč / ks
65 289,26 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Beretta 692 Black Trap jasně patrné, že jde o zcela nový, od základu přepracovaný model. Změnilo se téměř všechno, od celkového vyvážení až po využití moderních, progresivních prvků, které modelu 692 pomáhají dostat se mezi špičku sportovních brokovnic.

Zbraň si zachovává nízký profil baskule, typický pro značku Beretta, který pomáhá sladit dominantní oko s podpůrnou rukou. Její širší a těžší konstrukce jí dává více stability a pomáhá bojovat s únavou, která by mohla přijít na delších akcích. Temenní klička s měkčenou plochou přitom přispívá k lepší ovladatelnosti. Po designové stránce si zachovává klasický vzhled, ale v moderně elegantním a jednoduchém černém provedení se zlatými doplňky.

Z funkčního hlediska je pravděpodobně nejdůležitějším vylepšením nové tvarování vývrtové části hlavní technologií OptimaBore Steelium Plus s přechodovým kuželem za nábojovou komorou prodlouženým na celých 360 mm. Nová hlaveň má pozitivní vliv na celou řadu vlastností, zejména pak na zformování broků při výstřelu a na zpětný ráz při výstřelu. Je tak dalším prvkem, který přispívá k tomu, že Beretta 692 umožní zvládnout bez únavy i dlouhé série výstřelů.

Poslední úpravou, která se týká hlavňového svazku, je změna tvaru dosedací plochy, které si všimnete při pohledu z boku. To spolu se širší baskulí zvyšuje celkovou pevnost uzamčení a má tedy pozitivní vliv na životnost modelu 692. Příjemnou novinkou jsou také vyhazovače prázdných nábojnic, které umožňují přepnutí na vytahovací funkci, tak jak to bylo poprvé použito u kozlic řady SV-10.

Pažba z kvalitního ořechového dřeva s krásnou kresbou je zajímavá nejen z designového hlediska, ale díky možnosti doplňování závaží si střelec může zbraň vyvážit přesně podle svých preferencí. Systém vyvážení je u tohoto modelu také na hlavních pod předpažbím. Oproti klasickému modelu 692 byl tradiční materiál pro výrobu šíny nahrazen karbonem.

Beretta 692 navazuje na nejlepší tradice značky a kombinuje je s nejmodernější technologií tak, aby vznikla unikátní zbraň – elegantní, snadno ovladatelná a vysoce přesná, ale přitom stále relativně dostupná.

Barrel length (cm) 76/81
Barrel length (in) 30"/32"
Barrel Type Steelium Plus
Chamber (mm) 76
Chamber (in) 3"
Choke OCHP, **/***
Fore End Becco / Tonda - Schnabel / Rounded
Gauge 12
Lylium Y
Recoil Pad MicroCore 18mm
Trigger Monogrillo selettivo regolabile - Single selective adjustable
Weight unloaded (g) 3490
Weight unloaded (OZ) 121

Doplňkové parametry

Kategorie: Beretta
Záruka: 2 roky