Glock 19 Gen4 (9mm Luger) - pistole samonabíjecí

Kód: 8325/VC.BFVK299
Neohodnoceno
Značka: Glock
17 299 Kč / ks 14 296,69 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Pistole Glock 19 Gen4 (4.generace) mají několik nových vlastností, které uspokojí nejnáročnější zákazníky. Nejdůležitější je systém výměnných gripů - G19 MBS(Multiple Back-Strap) se zmenšeným domečkem spouště (SF - Short Frame).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pistole Glock 19 Gen4 (4.generace) mají několik nových vlastností, které uspokojí nejnáročnější zákazníky. Nejdůležitější je systém výměnných gripů - G19 MBS(Multiple Back-Strap) se zmenšeným domečkem spouště (SF - Short Frame). Systém výměnných gripů umožňuje uživateli měnit velikost obvodu rukojeti a přizpůsobit jej tak velikosti ruky. V nabídce jsou 3 velikosti gripů - malý, střední a velký. Výměna se velmi jednoduše provádí demontáží jediného čepu. Zbraně jsou osazeny malým gripem, který zmenšuje vzdálenost od spouště o 2 mm oproti standardnímu rámu G19. Střední grip (2 mm) nabízí stejnou velikost jako standardní rám G19. Velký grip (4 mm) prodlužuje vzdálenost od spouštěo další 2 mm. Velkou výhodou je, že úhel rukojeti zůstává i s různými gripy stejný. Tím je zajištěno, střelec po výměně gripu, nebo pistole Glock za jinou, nestřílí výš nebo níž.

 

Vypouštěč zásobníku je zvětšený a stranově volitelný. Umožňuje bez potřeby dalších součástek změnu strany, na které je instalován. 

Sestava vratné pružiny byla nahrazena sestavou duální vratné pružiny, která znatelně snižujezpětný ráz a má delší životnost.

Dále má Gen4 novou povrchovou texturu rámu Rough Textured Frame (Gen4 RTF), která zlepšuje trakci úchopu. Během nedávných náročných testů odolnosti byly pistole Glock Gen4 prověřeny v USA jednotkami SWAT s jednoznačně pozitivními výsledky. 

Gen4 představuje další krok v plnění závazku firmy Glock, kterým je výroba nejlepších zbraní pro ozbrojené složky, armády i civilní zákazníky. 

Ráže: 9x19 mm Luger (Para)
Délka (závěru): 174mm 
Výška se zásobníkem: 127mm 
Šířka: 30mm 
Vzdálenost mezi mířidly: 153mm 
Délka hlavně: 102mm 
Profil hlavně: 6 drážek 
Kapacita zásobníku: 15 
Hmotnost: 595g (bez zásobníku) 
Prázdný zásobník standard: 70g 
Prázdný zásobník volitelný: 73g 
Plný zásobník: 255g 
Úsťová rychlost (V0): 350m/s 
Úsťová energie (E0): 490J 
Délka chodu spouště: 12,5mm cca 
Odpor spouště: 2,5kg cca

Doplňkové parametry

Kategorie: Pistole Glock
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 100 kg